Diamanter totalt 0,76 ct enligt gravyr. 18K vitguld. Stämplad BS, Stockholm, otydlig årsstämpel. Ringstorlek 18,5/58. Vikt 5,5 gram.
Två diamanter med nagg. Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10