Ljus canvas, läderdetaljer med matterade stålspännen, invändigt ett mindre fack med dragkedja, märkt Louis Vuitton Paris made in France SP0042, 59x23x23 cm
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.