1181616
Elsa Ytti
(Född 1944)
Elsa ytti, serigrafi, signerad och daterad 1991, numrerad tpla 13/26.

ELSA YTTI, serigrafi, signerad och daterad 1991, numrerad TPLA 13/26.

Komposition. 49 x 49 cm.

Inramning utan glas.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T45
Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

100
1 082
110
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
14 okt 16:23
100 EUR
14 okt 16:22
95 EUR
13 okt 0:25
90 EUR
8 okt 14:56
50 EUR