Fanderat med palisander. Kvadratisk bar. Monterat på hjul. Inrett med hyllor, förvaring samt flaskhållare. 80 x 80. Höjd 50 cm. Utfällt mått 160 cm. Plakettmärkt.
Fanerskador. Repor. Märkor. Slitage. Delvis solblekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.