LEIF ARLING, barbord/skåp, 1960-tal.

Fanderat med palisander. Kvadratisk bar. Monterat på hjul. Inrett med hyllor, förvaring samt flaskhållare. 80 x 80. Höjd 50 cm. Utfällt mått 160 cm. Plakettmärkt.

Fanerskador. Repor. Märkor. Slitage. Delvis solblekt.

Utropspris
20 000 SEK
Om Cites