Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1181938
Hannu-kustaa Manner
(Född 1920)
Hannu-kustaa manner, olja på pannå, signerad och daterad -78.

HANNU-KUSTAA MANNER, olja på pannå, signerad och daterad -78.

Landskap, 50 x 61 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

130
1 376
141
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
18 feb 14:03
130 EUR
18 feb 14:03
110 EUR
15 feb 10:55
100 EUR