Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1181952
Linnea Heide
(Född 1969)
Linnea heide, akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2015.

LINNEA HEIDE, akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2015.

"Is there life on Mars?", 101 x 76 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
400 EUR