Förgylld urtavla med svärtat och förgyllt stavindex. Plexiglas. Sekundvisare. Datumvisare. Servad. Nytt skinnarmband i svart med Omega spänne. Längd 23 cm.
Boett reference. 166.067
Kaliber 565 (24 Jewels)
Kaliber serie nr 33063955
Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre repor. Obetydligt ytslitage.