Klockor & Ur Armbandsur
1182235
ARMBANDSUR, BREITLING, Chronomate Evolution Acier, stål + diamanter 1.14 ct TW/vvs. 2000-tal. 50 mm.
Armbandsur, breitling, chronomate evolution acier, stål + diamanter 1.14 ct tw/vvs. 2000-tal. 50 mm.

Köpt på Bukowskis 2013.

Armband no. S1806
Boett reference. A13356. Boettnummer 1005B4
Kaliber ETA 7750
Kaliber no. 2166665
Signerad "Breitling".

Smärre slitage. Smärre repor. Ej funktionstestad.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Slutpris
3 800
40 385
4 208
Utropspris
5 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
9 nov 4:04
3 800 EUR
8 nov 22:40
2 000 EUR
7 nov 16:48
1 000 EUR