Fanerat med palisander. Skjutdörrar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Längd 190, djup 44, höjd 110 cm.
Slitage, fläckar, märken.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här