Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Konstglas
1182372
Martti Rytkönen
(Född 1960)
Martti rytkÖnen, vas, glas, orrefors, signerad och numrerad 14-20.

MARTTI RYTKÖNEN, vas, glas, Orrefors, signerad och numrerad 14-20.

Blått och vitt underfång med figurer. Signerad "Martti Rytkönen Orrefors 923483 14-20". Höjd 42 cm.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
5 000 SEK