Möbler Fåtöljer & Soffor
1182439

SOFFA, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft

Soffa, bröderna andersson, 1900-talets andra hälft.

Tvåsitssoffa med lösa sits- och ryggplymåer med löstagbar klädsel. Klädsel av lin "Lotus" design GP & J Baker. Längd soffa 157 cm. Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage. Några fläckar.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer