Carl Holsoe

(Danmark, 1863-1935)
Carl Holsoe
(Danmark, 1863-1935)

CARL HOLSOE, olja på duk, signerad.

Kvinna som syr. Signerad C Holsoe. Ca 44x48 cm.

Duk något vågig.

Konstnär

Representerad på museer i Köpenhamn och München.

Utropspris
25 000 SEK