BÖCKER 2 st SAMT KUNGÖRELSER, bla "Minnes-Sånger ur Wärend" av P. Wiselgren, Stockholm 1824.

"Phaedri fabler med swänska anmärkningar", Wästerås 1781. 5 st kungörelser resp cirkulär, 1804-1812.

Slitage, skador. Ej genomgångna.

Utropspris
1 000 SEK