Briljantslipad diamant 0,49 ct enligt gravyr. Ca Top Wesselton/Si-p. 18K vitguld. Stämplad ' Spectra' Gustaf Dahlgren & co. Malmö 1979. Ringstorlek 16,75. Vikt 3,3 gram.
Bruksslitage (ring).
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.