KNIV, Finland 1892.

KNIV, Finland 1892.

Balja i läder med sidkniv, bengrepp. Stora knivens grepp med mässingsdekor. Bär datering 1892. Tot längd 20,5.

Slitage. Balja med smärre skador.

Utropspris
500 SEK