1183377
GALLERIMATTA, Karadja, ca 261 x 86 cm
Gallerimatta, karadja, ca 261 x 86 cm.

Ställvis omfattande slitage. Lagningar. Hål.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Utropspris
2 500 SEK