CARL FAGERLUND, bordslampa, glas, Orrefors.
Bordslampa av glas med blått underfång. Detaljer av mässing. Märkt RD 1319 Orrefors. Signerad orrefors RD1319. Etikettmärkt. Total höjd 56 cm.
Ej funktionstestad. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10