Design Möbler
1183568
TITO AGNOLI, fåtöljer, ett par, "Korium", för Matteo Grassi, 1900-talets andra hälft.
Tito agnoli, fåtöljer, ett par, "korium", för matteo grassi, 1900-talets andra hälft.

Klädda med svart skinn. Märkta. Sitthöjd ca 43, total höjd ca 83, bredd ca 79 cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

16 timmar 33 minuter
1 700
161
179
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
6 dec 22:44
1 700 SEK
6 dec 22:10
1 300 SEK
3 dec 17:15
600 SEK