1183618

Lisa Larson

(Sverige, Född 1931)
Lisa larson, figurin, stengods, "moses", k-studion, gustavsberg.

LISA LARSON, figurin, stengods, "Moses", K-Studion, Gustavsberg.

Katten 'Moses' av stengods med svart glasyr. Katten är signerad Lisa L. K-Studion Gustabsberg samt djupstämplad MADE IN SWEDEN. Längd 30 cm.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer