KJELL MUNCH, taklampor, ett par, modell 6693, Akershus-serien, Høvik Verk, 1900-talets andra hälft.

Kupa av glas. Stomme av gulmetall. Tre ljuspunkter. Diameter 24, höjd 19 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Nagg.

Utropspris
2 500 SEK