Spegel med bronserad och förgylld dekor. 130 x 64 cm.
Renoverad och kompletterad, senare förgyllning, bronsering och bakstycke, äldre troligen senare glas, något anlupet. Slitage, obetydliga skador, något maskstungen.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.