1184129
Hugo Simberg
(1873-1917)
Hugo simberg, litografi, signerad och daterad 1907.

HUGO SIMBERG, litografi, signerad och daterad 1907.

"Niagara", bildstorlek 37x26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Malme nr 366.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
500 EUR