ETUI silver, guld, emalj, rosenstenar, safirer och rubiner (möjligen syntetiska), silkesnöre, St Petersburg

Ca 11 x 9 x 2 cm. Total vikt ca 312 g. Troligen 1900-talets först hälft.

Repor. Slitage. Nagg. Anlupen.

Utropspris
3 000 SEK