Konst Modern svensk konst
1184474
Oscar Reutersvärd
(1915-2002)
Oscar reutersvÄrd, olja på duk.

OSCAR REUTERSVÄRD, olja på duk.

Omöjlig figur. Signerad Oscar Reuterswärd. Ca 80,5 x 64 cm.

Ingen anmärkning.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
27 000
2 496
2 749
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (46 bud)
11
11 okt 17:15
27 000 SEK
10
11 okt 17:15
26 010 SEK
10
11 okt 15:45
26 000 SEK
9
11 okt 15:44
25 000 SEK
10
11 okt 15:44
25 000 SEK