Konst Modern svensk konst
1184474
Oscar Reutersvärd
(1915-2002)
Oscar reutersvÄrd, olja på duk.

OSCAR REUTERSVÄRD, olja på duk.

Omöjlig figur. Signerad Oscar Reuterswärd. Ca 80,5 x 64 cm.

Ingen anmärkning.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
10 000 SEK