Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1184578
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, "Capri", Trensum, Sverige, 1960-tal.
Johannes andersen, soffbord, "capri", trensum, sverige, 1960-tal.

Ek. Längd 161 cm, bredd 79 cm, höjd 52 cm.

Sedvanligt slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
300 EUR