KNIV, sk Peer Gynt-kniv, David Andersen, Norge

Skaft av masurbjörk. Blad av stål. Slida av läder och sterlingsilver. Bär tillverkarens stämpel. Slida med monogram. Längd med knivslida 24 cm.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
250 EUR