1184926
LJUSSTAKAR, ett par, argent haché, Louis Seize, sent 1700-tal.
Ljusstakar, ett par, argent haché, louis seize, sent 1700-tal.

Stiliserad dekor av bladverk, urnformad ljuspipa. Höjd 27,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ljusmanschetter med bucklor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
1 800
169
187
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
9 nov 15:13
1 800 SEK
9 nov 15:13
1 500 SEK
9 nov 12:05
1 200 SEK
8 nov 17:15
1 050 SEK
7 nov 21:17
650 SEK