Björk samt valnöt, kvadratiska skivor av marmor, front med låda samt dörr, längd 42, bredd 42, höjd 76 cm samt längd 39, bredd 39, höjd 75 cm
Åldersrelaterat slitage. Fanerskador. Repor. Nagg. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10