Teakfanerat med svartmålade detaljer. Inredning med hyllor och lådor. Längd 150, djup 41, höjd 108 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.
Bruksslitage. Ställvis repor/fanerskada. Ett hål i bakstycket.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10