Konst Modern svensk konst
1185273
Olle Nordberg
(1905-1986)
Olle nordberg, olja på pannå, signerad och daterad -58.

OLLE NORDBERG, olja på pannå, signerad och daterad -58.

Man på bro. 38 x 46 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
3 000 SEK