1185308
Salvador Dalí
(1904-1989)
Salvador dalÍ, efter, kakelplattor, 29 paket à 6 st + 7 st lösa, signerade i godset.

SALVADOR DALÍ, efter, kakelplattor, 29 paket à 6 st + 7 st lösa, signerade i godset.

Formgivna 1970. Polykrom dekor. C:a 20 x 20 cm.

I originalförpackningar, de flesta ej urtagna. Enstaka nagg och sprickor.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
3 000 EUR