Stämplat samt signerat "Omar Ramsden Me Fecit", uppsvängda hänklar samt kulfötter, längd 12 cm, vikt 51 gram.
Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10