Möbler Stolar
1185461
Arne Jacobsen
(1902-1971)
Arne jacobsen, stolar, 4 st, "myran".

ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st, "Myran".

Svartmålade samt med rödmålade ben. Sitthöjd 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Smärre färgbortfall. Repor. Märken.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
3 000
281
311
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
4 nov 16:41
3 000 SEK
4 nov 16:41
3 000 SEK
4 nov 15:55
2 800 SEK
4 nov 15:55
2 600 SEK
4 nov 15:21
2 400 SEK