Belysning Taklampor
1185489
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Taklampa, 1900-talets andra hälft.

En taklampa i blyinfattat glas, diameter 36 cm, höjd 19 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK