Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1185695
Firma Svenskt Tenn
Josef frank, soffbord modell 2139, firma svenskt tenn.

JOSEF FRANK, soffbord modell 2139, Firma Svenskt Tenn.

Runt soffbord med skiva fanerad med valnötsrot, tre ben och sarg av valnöt. Diameter 120, höjd 48 cm.

Renoverat och med lagning vid sarg. Smärre slitage. Fanerlagningar.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
30 000 SEK