Konst Klassisk konst
1185699
VJETESLAJ KLIUCHNIKOV
(Född 1954)
Vjeteslav kliuchnikov, olja på duk, signerad. daterad 2009 a tergo.

VJETESLAV KLIUCHNIKOV, olja på duk, signerad. Daterad 2009 a tergo.

"Ballerinor". 70 x 80 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
7 000 SEK