Belysning Golvlampor
1185725
GOLVLAMPA, ASEA, 1940/50-tal
Golvlampa, asea, 1940/50-tal.
Golvlampa, asea, 1940/50-tal.
Golvlampa, asea, 1940/50-tal.
Golvlampa, asea, 1940/50-tal.
Golvlampa, asea, 1940/50-tal.
Golvlampa, asea, 1940/50-tal.

Mässing. Två ställbara ljuspunkter. Rund fot. Märkt. Höjd bl a 140 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Skärmar saknas

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
3 000 SEK