Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1185881
FÅTÖLJER, 1 par, "DS 50", De Sede, 1970-tal.
FÅtÖljer, 1 par, "ds 50", de sede, 1970-tal.

Klädsel av grå mocka. Sitthöjd ca 40, total höjd ca 88, bredd ca 94, djup ca 80 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
5 000 SEK