Möbler Hyllor & Bokhyllor
1186179
BOKHYLLA, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.
Bokhylla, 1940-tal.

Målad. Dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 120. Djup 28. Höjd 72 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
1 800
172
193
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
9 dec 17:43
1 800 SEK
9 dec 17:42
1 700 SEK
8 dec 11:56
1 200 SEK
8 dec 10:15
1 100 SEK
8 dec 8:16
1 000 SEK