Pottskåp med utfällbar dörr och bakomliggande förvaring. Skuren dekor. Överdel med infällt fasettslipat glas. Beslag av mässing. Bredd 42, djup 35, höjd 95 cm.
Slitage, repor, märken. Smärre sprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.