ASTRID NOACK, Skulptur/relief, sign. och gjutarstämpel., brons 25 x 39 cm.
Fåraherde och får. Signerad A.N. Otydlig gjutarstämpel XX Grage Bronsestöber. Mörkpatinerad brons 25 x 39 cm.
Ytsmuts, obetydliga strödda skrapmärken, något avnött patina.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK