118649

URNA MED LOCK, porslin, Kina. 1900-tal.

Urna med lock, porslin, kina. 1900-tal.

Blåvit underglasyrdekor i form av människor. H 35

Slitage. Lock med lagning.

Utropspris
800 SEK