JAMES COIGNARD, blandteknik på duk, signerad J. Coignard.
"Dynamique définie". 54 x 65 cm.
Proveniens
Inköpt på Galleri Östermalm, Stockholm 1978. Privat samling, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
18 000 SEK