Allmoge
1186751
HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.
HÄngskÅp, allmoge, 1800-tal.
HÄngskÅp, allmoge, 1800-tal.
HÄngskÅp, allmoge, 1800-tal.
HÄngskÅp, allmoge, 1800-tal.

Bredd 50, djup 26, höjd 60 cm.

Åldersrelaterat slitage. Delvis maskstungen.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK