Möbler Speglar
118687

SPEGEL, empire/ empirestil, 1800/ 1900-tal.

Spegel, empire/ empirestil, 1800/ 1900-tal.

H 80, b 42.

Slitage, färgbortfall samt skadat glas.

Utropspris
1 200 SEK