Allmoge
1187101
BORD, allmoge, 1800-tal.
Bord, allmoge, 1800-tal.
Bord, allmoge, 1800-tal.
Bord, allmoge, 1800-tal.
Bord, allmoge, 1800-tal.
Bord, allmoge, 1800-tal.

Bord av furu, sargen med låda. Längd 115, bredd 74, höjd 76 cm.

Skador. Slitage. Lagningar. Kompletterat.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Utropspris
2 500 SEK