Allmoge
1187115

BORD, Allmoge, 1800-tal.

BORD, Allmoge, 1800-tal.

Målat bord av furu. Sargen med låda. Längd 79, bredd 52, höjd 66 cm.

Renoverat, omarbetat. Kompletterad stomme samt senare målning. Smärre slitage, skador såsom maskstunget.

Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

140. NM3, ett unikt sideboard/serveringsvagn, "NMMA", Milano, Italien 2020.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
25 000

ditt bud
Aktuellt bud:
25 000 SEK