Allmoge
1187172
HÖRNSKÅP, allmoge, 1800-tal.
HÖrnskÅp, allmoge, 1800-tal.
HÖrnskÅp, allmoge, 1800-tal.
HÖrnskÅp, allmoge, 1800-tal.
HÖrnskÅp, allmoge, 1800-tal.

Tvådelat målat skåp, underdel med räfflade pardörrar och bakomliggande hylla. Överdel med hyllor. Bredd 132, djup 50, höjd 207 cm.

Renoverat och kompletterat. Smärre skador och slitage, torrsprickor.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
1 800
171
190
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
1 dec 16:10
1 800 SEK
1 dec 16:10
1 700 SEK
1 dec 16:09
1 600 SEK
1 dec 15:29
1 500 SEK
25 nov 14:49
1 200 SEK