Design Övrigt
1187184
Gunnar Cyrén
(1931-2013)
Gunnar cyrÉn, skulpturer 2 st, silverpläterad zink, dansk designs, japan.

GUNNAR CYRÉN, skulpturer 2 st, silverpläterad zink, Dansk Designs, Japan.

Giraff och antilop, höjd 7-10,5 cm.

Märken, repor på giraff. Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK